قصربازی پارسیان

شرکت قصربازی پارسیان بروزترین و بزرگترین تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن و مبلمان شهری در خاورمیانه با اتکا به توان متخصصین داخلی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید تجهیزات زمین بازی کودکان مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی شده است. این شرکت طی 15 سال سابقه درخشان در زمینه تولید تجهیزات بازی پلی اتیلن، وسایل بازی مهدکودک، مبلمان شهری، ست بدنسازی فضای باز، و کفپوش زمین بازی با بهره مندی از 120 نیروی متخصص در زمینی به مساحت 20000 متر مربع واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز به نامی آشنا در زمینه تولید محصولات متنوع جهت تامین فضای شاد و ایمن برای بازی کودکان و زیباسازی شهرها تبدیل شده است.
وزن قطعات تولیدی شرکت نسبت به وزن قطعات رقیب بالاتر بوده و بالطبع مقاومت قطعات در برابر شکستگی بیشتر است. ماندگاری محصولات شرکت در برابر عوامل محیطی از جمله تابش آفتاب، رطوبت، گرما و سرما و ... بیشتر است.
استاندارد های کسب شده در مورد تعداد قطعات بیشتری نسبت به رقبا می باشد.
تمامی قطعات تولید شده توسط شرکت از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود این در حالیست که رقبای خارجی بعضا از مواد اولیه بازیافتی و با کیفیت پایین استفاده میکنند. و کلیه قطعات مطابق استاندارد ایران و اروپا می باشد.
کلیه محصولات بازی پلی اتیلن و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است.

آدرس: بلوار خلیج فارس - کیلومتر 4 جاده سیکل ترکیبیی- منطقه ویژه اقتصادی - فاز2
تلفن کارخانه: 7137175205
تلفن دفتر مرکزی: 7137262762