تلاش گیلان فارس برای حضور در جمع بهترین ها


دبیر جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان به همراه کارشناسان در تاریخ 19 تیرماه 98 از آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه گیلان فارس بازدید نمودند.


در این دیدار آقای علیزاده ضمن عرض خوشامد، حضور در سه دوره جشنواره حقوق مصرف¬کننده را یک نقطه روشن و انگیزه ساز در آموزشگاه خود خواند و اظهار نمود رویه و راهنمایی¬های دبیرخانه جشنواره با عث شد به معنای واقعی در مسیر رشد قرار گرفته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و همه تلاشمان را به کارخواهیم بست تا جزء بهترین ها باشیم .
آقای ستونی ضمن تشکر از زحمات جناب علیزاده در آموزشگاه گیلان فارس و ابراز خرسندی از رویه پیش رو در مجموعه، توضیحاتی در خصوص شاخص¬های ارزیابی و پایش صورت گرفته در جشنواره ارائه و هدف دبیرخانه جشنواره و رسالت آن را رشد واحدهای حاضر در جشنواره و تحقق شعار رعایت حقوق مصرف¬کننده عنوان نمودند.
ایشان در ادامه گفتند اگر به¬دنبال جامعه خوب هستیم و می¬خواهیم مردم زندگی خوبی داشته باشند، باید آگاهی آنها را نسبت به حقوق شان زیاد نماییم و به مجموعه آموزشگاه گیلان فارس توصیه کردند، حق و حقوق مراجعان و کارآموزان را تعریف کرده و از ابتدا به آنها اعلام نمایند.